خانه / آموزشی / آیا افزودن کاربر به کانال تلگرام درسته (کاربران فیک)
آیا افزودن کاربر به کانال تلگرام درسته (کاربران فیک)

آیا افزودن کاربر به کانال تلگرام درسته (کاربران فیک)

محصول جدید: افزودن کاربر به کانال تلگرام

اگر کانال تلگرامی دارید مطمئناً تبلیغات های زیادی بابت این کار ( افزودن کاربر به کانال تلگرام ) دیدید که براتون با فلان قیمت در فلان روز فلان هزار تا کاربر به کانالتون اضافه می کنن ! که نصفشون هم کلاهبردار هستن ! اما بعضی ها هم کلاهبرداری نمی کنن و واقعا این کار رو انجام میدن براتون، مثلا هزار کاربر تو ۲ روز به کانالتون اضافه می کنن ! اما سوال اینجاست که اصلا این کار واقعا به نفع کانال ما هست یا نه ؟!

مسئله این است: کاربر فیک تلگرامی سودی هم داره ؟!

پاسخ کوتاه برای کم حوصله ها:

پاسخ کوتاه برای کم حوصله ها:

 کاربر فیک سود داره اما نه برای اینکه به کانال اضافش کنید تا مثلا آمارتون بره بالا ! با اینکار فقط خودتون رو گول میزنید و در کنارش روند عدم اعتماد کاربرا به هم و خراب شدن بازار کار در تلگرام رو هم سریعتر می کنید.

اما دوستانی که دنبال جزئیات و روش استفاده بهتر از این کاربرا هستند لطفا ادامه مطلب رو بخونید.

اضافه کردن کاربر فیک یا تقلبی به کانال صرفا باعث بالا رفتن آمار ظاهری کانالمون میشه که نهایتا میتونیم باهاش کاربرا رو بخاطر آمار خوبمون (مثلا) تو کانالمون نگه داریم، سفارش تبلیغات بگیریم (از گلتون پایین میره ؟!)، با کانال های دیگه توافق کنیم که تبلیغات همدیگه رو تو کانال هامون بفرستیم و … اما آیا نهایتا این کار به نفع ما هست ؟!

معایب کاربران فیک تلگرامی

معایب کاربران فیک تلگرامی

فرض کنید هزار تا کاربر اضافه کردید به کانالتون، اولین مشکلی که براتون پیش میاد اینه که کاربرای خودتون رو تا یه مدت طولانی (تا وقتی که کاربرای جدید بیان) نمی تونید ببینید و اون هزار کاربر تو آخرین لیستتون هستن که این کار باعث از دست رفتن آمار واقعی کانالتون هم میشه.

مشکل بعدی نگرفتن بازدید مناسب نسبت به تعداد کاربراتونه، کاربر های فیک به مطالب شما بازدید نمیدن که بخاطر همین هم هست که دیده شده کانالی ۱۵ ک کاربر داره اما بازدید مطالبش ۲۰۰ تا هست ! خوب مشخصه که اون ۱۴۸۰۰ نفر از کاربراش یا خوابن یا تقلبین؛ اینجور افراد معمولا مجبور به خرید بازدید هم میشن که کلی هزینه براشون خواهد داشت.

از بین رفتن اعتماد کاربرای واقعی به ما و ترک کانال، بعد از اینکه کاربرا کم کم متوجه شدن که مطمئن باشید میشن کانالتون رو ترک می کنن و یا دیگه مثل قبل اعتباری پیششون نخواهید داشت !

این کار کلی مشکل دیگه هم بوجود میاره که از حوصله مطلب خارجه هدف اینه که بدونیم خوبه یا بد که فکر کنم با عنوان کردن همین چند نکته اصلی بشه به نتیجه رسید. اما بیخیال قضیه نشید لطفا ادامه مطلب رو برای مزایای کاربر فیک بخونید.

مزیت های کاربر فیک

مزیت های کاربر فیک

خوب حتما میپرسید پس ما چه مزیتی می تونیم از این کاربرا داشته باشیم ؟!
مزیت اول اینه که شما می تونید با این تعداد کاربر سفارش ارسال تبلیغات به گروه ها رو بدید و یا فوروارد مطالب شما به گروه ها، کافی لیستی از گروه های مختلف رو تهیه کنید و بعد یکی از مطالبتون رو بدید تا فروشنده با کاربراش براتون فوروارد کنه به گروه ها، با این کار ایندفعه کاربر واقعی میگیرید و اسم کانالتون پخش میشه.
مزیت بعدی اینه که اگر لیستی از شماره های تلگرامی داشته باشید می تونید با این هزار کاربر به تک تک شماره ها بصورت تکی یا گروهی پیام ارسال بکنید و باز هم تبلیغ کالا یا کانالتون رو داشته باشید مثل پیامک انبوه.
و اما مزیت آخری که من قصد گفتنش رو دارم اینه که با این تعداد کاربر می تونید تو مسابقه های دروغین چالش بازدید عکس برنده بشید و بیشترین بازدید رو به مطلب خودتون بفرستید :دی (شوخی).

دور از شوخی شما خیلی کارای مفید تبلیغاتی دیگه برای جذب کاربر واقعی و یا فروش محصول خاصی می تونید با این تعداد کاربر انجام بدید که الان در عرصه های دیگه در حال انجام هست همیشه به دنبال گول زدن مردم با ظاهری خوشگل نباشید سعی کنید خود واقعیتون رو نشون بدید.

یه نکته : همونطور که میدونید اکثر این اکانت ها با شماره های مجازی مشترک ساخته شدن یعنی هر کسی میتونه به اکانت تلگرامی این شماره دسترسی داشته باشه مگر اینکه به اکانت پسورد گذاشته بشه اما اگر پسورد نباشه خیلی راحت کاربر دوم میتونه اکانت رو حذف و یا لوگ آت بکنه که اون موقع دیگه آماری برای شما به حساب نمیاد !

نکته ی دیگه: اگر خودتون زدید تو این کار حواستون باشه که برای تک تک اکانت های تلگرامیتون پسورد دوم بزارید تا اکانت رو از دست ندید.

اگر تعداد مزیت و معایب کم بود معذرت می خوام نمی خواستم مطلبِ طولانی ایی بنویسم اما مطمئنم شما کاربر عزیز منظور مطلب رو گرفتی و از این به بعد به فکر ایده های بهتری برای بالا رفتن خواهی بود.

من در تلگرام: Mister_H

یک دیدگاه

  1. از این که این مطلب رو قرار دادین واقعا سپاس گزارم چون من خیلی دنبالش بودم تا اینجا پیدا کردم.
    با سپاس فراروان

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

برو بالا !