خانه / دانلود / دانلود افزونه خبرنامه برای وردپرس – افزونه bloom
دانلود افزونه خبرنامه برای وردپرس – افزونه bloom

دانلود افزونه خبرنامه برای وردپرس – افزونه bloom

با استفاده از افزونه Bloom برای وردپرس تعداد اعضای خبرنامه خود را ۹۹۹۹۹ برابر کنید … (ترجمه نشده )

bloom-hero

تبدیل بازدید کنندگان به کاربران ثابت و وفادار

Bloom هر ابزاری رو که شما برای تبدیل بازدیدکنندگان اتفاقی وب سایتتون به مشتری ها و کاربرای دائمی نیاز دارید رو در اختیارتون قرار میده . نه تنها این کار با بهترین کیفیت ممکن انجام میشه بلکه ظاهر شیک افزونه نیز دل هر کاربری رو شیفته خودش می کنه !

دانلود افزونه خبرنامه برای وردپرس – افزونه bloom:

دانلود افزونه با لینک مستقیم

شخصی سازی خارق العاده

این افزونه استثنایی با بیش از ۱۰۰ قالب متفاوت برای فرم عضویت در خبرنامه ارائه شده است . تک تک این قالب ها به صورت کامل امکان شخصی سازی بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی را دارا هستند .

نمایش هدف دار استثنایی

Bloom به شما اجازه می دهد که برگه ها ، مطالب و … خود را برای نمایش فرم در آن ها هدف گذاری کرده و یا از نمایش آن خودداری کنید . شما می توانید بر اساس موقعیت کاربر یک فرم مناسب با آن به وی نمایش داده و اعضای هدفمند بیشتری را جذب کنید .

اعضای خبرنامه بیشتر و بیشتر …

ایمیل مارکتینگ بهترین راه برای افزایش فروش و بازدید کنندگان سایت هاست . تحقیقات نشان داده که تاثیر بازاریابی ایمیلی ۲۰ برابر تبلیغ و فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد .

۶ حالت مختلف برای نمایش فرم

وب سایت ها و برگه های مختلف ، به نحوه نمایش متفاوت و مرتبط با نوع طراحی خود نیاز دارند . به همین دلیل انواع زیادی از فرم ها را برای شما فراهم کرده ایم که با استفاده از آن ها می توانید فرم ها را به بهترین شکل ممکن در وب سایت خود به نمایش در آورید .

bloom-type-popup

نمایش هوشمند به صورت پاپ آپ

Bloom به شما اجازه می دهد که فرم های عضویت در خبرنامه را به صورت پاپ آپ نمایش دهید . به عنوان مثال می توانید مشخص کنید که مثلا بعد از ۲۰ ثانیه فرم نمایش داده شود یا وقتی که کاربر ۲۵ درصد صفحه را دید پاپ آپ برای وی قابل دیدن باشد . همچنین این نوع نمایش فرم امکان فعال سازی و نمایش در صورت عدم فعالیت کاربر ، بعد از ارسال موفق دیدگاه ، بعد از خرید موفق و یا بعد از رسیدن به انتهای مطلب را به شما می دهد . این قابلیت سبب می شود که کاربران شما هر چه بیشتر در خبرنامه شما عضو شوند .

پیش نمایش دانلود افزونه با لینک مستقیم

bloom-type-flyin

نمایش به صورت چسبان در گوشه های صفحه

اگر انتخاب شما برای نمایش فرم ، حالت چسبان باشد ، افزونه Bloom به شما اجازه می دهد که همانند حالت پاپ آپ با توجه به عملیاتی که کاربر انجام می دهد فرم را به وی نشان دهید . در نوع نمایش چسبان می توانید مکان نمایش را بین گزینه های چپ ، مرکز و راست انتخاب کرده و آن را بنا بر نیاز و سلیقه خود ویرایش کنید . فعال گر های این حالت دقیقا مثل حالت پاپ آپ هستند .

  پیش نمایشدانلود افزونه با لینک مستقیم

bloom-type-inline

نمایش به صورت درون خطی

گاهی نیاز است که یک فرم عضویت به جای نمایش به صورت پاپ آپ و یا چسبان ، در یک مکان دیگر مثلا درون محتویات برگه یا مطلب نمایش داده شود . این حالت زمانی است که حالت درون خطی وارد کار می شود ! کافی است فرم دلخواه خود را با مشخصات ظاهری اختصاصی ایجاد کرده و کد کوتاه آن را دریافت کنید ، این کد را درون مطلب یا برگه ی خود قرار داده و از آن لذت ببرید .

  پیش نمایش

bloom-type-below

نمایش بعد از هر مطلب به صورت خودکار

این گزینه مناسب وبلاگ ها و وب سایت هایی است که مطلب حرف اول را در آن ها می زند ! bloom به شما اجازه می دهد که فرم عضویت خود را به صورت خودکار بعد از هر مطلب یا برگه نمایش دهید . یکی از قابلیت های جالب این حالت ، امکان تعریف فرم های مختلف بر اساس دسته مطلب می باشد . به این معنا که مثلا برای دسته اول فرم آبی نمایش داده خواهد شد و برای دسته دوم فرم قرمز ! این حالت نمایش باعث می شود که کاربر بدون حواس پرتی از مطلب شما لذت برده و پس از پایان مطالعه در خبرنامه شما عضو شود .

  پیش نمایش

bloom-type-widget

نمایش به صورت ابزارک در جایگاه های مختلف

ستون های کناری و فوتر ، همیشه یکی از بهترین مکان ها برای نمایش فرم عضویت در خبرنامه بوده و هستند . افزونه bloom به شما اجاه می دهد که در هر جایگاه ابزارکی که می خواهید فرم عضویت در خبرنامه را نمایش دهید . هر چقدر که می خواهید از این نوع فرم را ایجاد کنید و در مکان دلخواه خود نمایش دهید .

  پیش نمایش

xbloom-type-locked

قفل محتوا برای اجبار به عضویت

با استفاده از افزونه Bloom قادر خواهید بود که ، محتوایی را از دید بازدید کنندگان خود پنهان کرده و تنها در صورتی به آن ها اجازه دیدن محتوا را بدهید که کاربر در خبرنامه شما عضو شود . این روش یک روش کارآمد برای افزایش تعداد اعضای خبرنامه می باشد . bloom به عنوان یک دیوار عمل کرده و تنها در صورتی از بین می رود که کاربر عضو خبرنامه شده باشد . با این روش نیز بازدید کنندگان اتفاقی شما ، به کاربرانی وفادار برای شما تبدیل خواهند شد .

  پیش نمایش

فعال گرهای خودکار برای نمایش پاپ آپ و چسبان !

نه تنها وب سایت ها ، برگه ها و مطالب مختلف به فرم های عضویت با طراحی های مختلف احتیاج دارند ، بلکه اکثر اوقات نیاز است که فرم عضویت در یک زمان و مکان خاص برای بیشترین تاثیر به کاربر نمایش داده شود . فعال گرهای زیر به شما اجازه می دهند که بهترین زمان و مکان را برای نمایش یک فرم عضویت تنظیم کرده و آن را به کاربر نمایش دهید .

 

دانلود افزونه با لینک مستقیم

 

 

وقفه زمانی

زمانی را برای وقفه قبل از نمایش فرم چسبان و یا پاپ آپ مشخص کنید . به این معنا که مثلا فرم عضویت پس از ۲۰ ثانیه حضور کاربر در سایت به وی نمایش داده خواهد شد .

 

 

 

پایین مطلب

به Bloom اجازه دهید که به صورت خودکار پس از پیمایش کاربر به انتهای مطلب و یا برگه ، فرم عضویت را نمایش دهد . به کاربران خود با استفاده از این فعال گر ، یک پیشنهاد دوستانه ارائه دهید !

 

 

بعد از پیمایش

با استفاده از این فعال گر هوشمند قادر خواهید بود که فرم عضویت خود را تنها پس از پیمایش(اسکرول) مقدار دلخواه از صفحه توسط کاربر ، به او نمایش دهید .

 

 

 

بعد از ارسال دیدگاه

نمایش فرم عضویت در خبرنامه بعد از ارسال دیدگاه توسط کاربر ، یک زمان مناسب برای افزایش تعداد اعضای خبرنامه است . این فعال گر ، کار را به صورت خودکار برای شما انجام می دهد .

 

 

بعد از خرید

این فعال گر پس از خرید موفق یک محصول ، فرم عضویت در خبرنامه را به کاربر نمایش خواهد داد . احتمال عضویت بازدید کنندگانی که از شما خرید می کنند بسیار بیشتر از سایر افراد است .

بعد از عدم فعالیت

اگر یک کاربر برای مدت طولانی (قابل تنظیم) روی سایت شما فعالیتی نداشته باشد ، این فعال گر ، فرم عضویت را به وی نمایش خواهد داد . این کار باعث جلب توجه بیشتر کاربر به فرم شما می شود .

هماهنگی کامل با ۱۲ سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ

Bloom با ۱۲ ارائه دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ و ارسال خبرنامه هماهنگ است . سرویس شما در این لیست نیست ؟ نگران نباشید ، می توانید هر نوع سیستمی را به این افزونه اضافه کنید . افزونه Bloom امکان دریافت ایمیل ها برای خبرنامه فیدبرنر را نیز دارا می باشد .

[download id=”1781″]

 

طراحی زیبا و منحصر به فرد فرم های عضویت

یک فرم عضویت درست طراحی شده و هماهنگ با ظاهر سایت شما ، یک عامل بسیار مهم و تعیین کننده در جلب اعتماد کاربران محسوب می شود . افزونه Bloom با تنظیمات بی شمار و ساده خود ، به بهترین شکل ممکن با ظاهر فعلی سایت شما هماهنگ خواهد شد . فراموش نکنید که تک تک بخش ها را می توانید به صورت کامل شخصی سازی کنید .

bloom-design-header
bloom-premade

شروع کار با بیش از ۱۰۰ قالب آماده

افزونه Bloom با ۱۵۵ قالب آماده ارائه شده است که به شما این امکان را می دهد که خیلی سریع فرم دلخواه خود را ساخته و از آن در وب سایت خود استفاده کنید . کلیه قالب های آماده امکان شخصی سازی کاملا را در اختیار شما قرار می دهند ، بدون حتی یک خط کد نویسی !

bloom-form-orientation

امکان نمایش فیلد ها در سه مکان مختلف

با توجه به نوع فرم عضویت ، قادر خواهید بود که فیلد های مربوط به اطلاعات کاربر را در سه مکان مختلف شامل پایین ، راست و چپ نمایش دهید . کافی است مکان نمایش را انتخاب کنید ، بقیه کارها توسط افزونه Bloom انجام خواهد شد .

bloom-borders

امکان شخصی سازی کادرها و لبه ها

می توانید به راحتی رنگ و استایل هر یک از لبه ها و کادرهای فرم خود را ویرایش کنید . همچنین قادر خواهید بود که حد فاصل توضیحات و فیلد ها را با اشکال مختلف و زیبا نمایش دهید .

bloom-images

امکان تنظیم مکان نمایش تصویر

شما می توانید که به فرم های عضویت ، تصویری برای تاثیر بیشتر اضافه کنید ، همچنین به راحتی می توانید مکان نمایش تصویر را از بین گزینه های راست ، چپ ، بالا و پایین مشخص نمایید .

bloom-colors

امکان انتخاب بی نهایت رنگ بندی

علاوه بر رنگ کادر ها ، متن ها و متن فیلد ها شما قادر خواهید بود که رنگ تک تک بخش های هر فرم را بنا بر سلیقه و نیاز خود ویرایش کنید . این امکان باعث هماهنگی هر چه بیشتر فرم های عضویت با ظاهر فعلی سایت شما خواهد شد .

تنظیمات استثنایی برای نمایش هدفمند فرم ها

تنظیمات نمایش به شما این امکان را می دهد که مکان و زمان نمایش هر فرم را برای حداکثر تاثیر روی مخاطب ، مشخص کنید . می توانید تعیین نمایید که یک فرم تنها در یک دسته خاص نمایش داده شود ، فرم دیگر فقط در صفحه اصلی و فرم دیگر در صفحه محصولات و … . فراموش نکنید که شما می توانید بی نهایت فرم عضویت با تنظیمات دلخواه داشته باشید و از آن ها در برگه ها ، زمان و مکان دلخواه خود استفاده کنید .

bloom-display-header

bloom-triggers

فعال گرهای خودکار برای نمایش فرم ها

در بخش تنظیمات نمایش می توانید فعال گر های هر فرم عضویت را مشخص کنید ، تا زمانی که شرایط کاربر با شرایط تعریف شده یکی شد فرم نمایش داده شود . توضیحات بیشتر در مورد فعال گرها در بالا داده شده است .

bloom-display-options1

نمایش هدفمند در پست های سفارشی و دسته بندی ها

در صفحه تنظیمات نمایش افزونه Bloom می توانید مشخص کنید که یک فرم مثلا تنها در مطالب دسته یک نمایش داده شود . هم چنین امکان تعریف نمایش در صفحه های مربوط به پست های سفارشی نیز وجود دارد .

bloom-display-options2

امکان ایجاد محدودیت نمایش در مطالب و برگه ها

یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد Bloom ، امکان غیر فعال سازی آن در مطالب و یا برگه های دلخواه است . به عنوان مثال اگر در یک مطلب از کد کوتاه برای نمایش فرم استفاده می کنید دیگر نیازی نیست که پاپ آپ هم در آن نمایش داده شود .

پیشخوان افزونه Bloom

افزونه Bloom با داشتن پنل تنظیمات حرفه ای و کاملا فارسی ، به شما امکان مدیریت بخش های مختلف را می دهد . کار با این پنل تنظیمات بسیار لذت بخش و راحت است . کافی است اقدام به ساخت یک فرم جدید کرده و یا فرم های قبلی را ویرایش کنید ، لازم به ذکر است در این پنل ، مکانی تحت عنوان “آمار و اطلاعات” وجود دارد که اطلاعات دقیقی از تعداد نمایش هر فرم و تعداد افراد عضو شده را نمایش می دهد .

bloom-dashboard

bloom-ab

افزایش ضریب عضویت کاربران با تست A/B

توسط این قابلیت می توانید یک فرم را برای پیدا کردن بهترین حالت مورد آزمایش قرار دهید . به این معنا که مثلا از یک فرم چند کپی تهیه کرده و با تغییر متن و رنگ های هر یک کپی ها به رنگ ها و متن های مختلف بهترین حالتی را که کاربران بیشتری به آن جذب شده است را انتخاب می نمایید . نگران نباشید ، همه چیز توسط افزونه Bloom انجام می شود و شما فقط نظارت می کنید !

bloom-stats

ارائه آمار دقیق از تعداد نمایش هر فرم و عضویت کاربران

تقزیبا غیر ممکن است که بدون داشتن اطلاعات کامل در مورد یک فرم عضویت ، میزان موفقیت آن را ارزیابی کرد ، به همین دلیل در قسمت مدیریت افزونه ، امکانی را برای شما فراهم کرده ایم که با استفاده از آن ، آمار و اطلاعات دقیقی از تعداد نمایش هر فرم و تعداد عضویت کاربران در بازه های زمانی متفاوت ، در اختیار شما قرار می گیرد .

bloom-persian-fonts

همراه با ۴۲ فونت فارسی و استاندارد

برای اولین بار در ایران این افزونه ، همراه با بیش از ۴۰ فونت فارسی استاندارد ارائه شده است . این فونت ها بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی برای قسمت های مختلف فرم قابل استفاده می باشند . کافی است نوع فونت را انتخاب کنید تا افزونه باقی کارها را برای شما انجام دهد .

bloom-import-export

درون ریزی و برون بری اطلاعات افزونه

این قابلیت امکانی را برای شما فراهم می کند که به واسطه آن ، از تنظیمات فعلی و اطلاعات خود فایل پشتیبان تهیه کرده و در صورت نیاز آن را بازیابی کنید . همچنین از این قابلیت می توانید برای انتقال تنظیمات به سایتی دیگر استفاده نمایید .

طراحی کاملا واکنش گرا(Responsive)

ما هنگام طراحی این افزونه ، به نیاز شما برای نمایش فرم های عضویت در کلیه دستگاه ها فکر کرده ایم . فرم های عضویت افزونه Bloom و پیشخوان آن ، به صورت کامل واکنش گرا بوده و در کلیه دستگاه های ارتباطی به خوبی نمایش داده می شوند .

bloom-responsive

دانلود افزونه با لینک مستقیم

۸ دیدگاه

 1. سلام
  لینک خرابه!

 2. دوست عزیز تو توضیحات نوشتید فارسی
  ولی فایل فارسی نداره این افزونه

  • دوست عزیز متاسفانه این افزونه خارجی هست و فارسی نشده و به اشتباه تو مطلب به فارسی ذکر شده من واقعا معذرت می خوام اما مطئمن باشید به زودی این افزونه رو فارسی خواهم کرد و به شما رایگان تقدیم خواهم کرد (فعلا سربازم نمیتونم) .

   موفق باشید…

 3. سلام لینک خرابببببببببببببببببببببببببببببببببببببببه

نظر بدهید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

برو بالا !